Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Adidas Porsche Design

( ilość produktów: 1 )

Adidas Porsche Design

Efektem współpracy dwóch kultowych marek - samochodowej i sportowej są zaskakujące swoim wyglądem i funkcjonalnością sportowe kolekcje odzieżowe. Adidas i Porsche stworzyły luksusową linię sportową, która zachwyca klasą, designem i komfortem. Adidas Porche Design cechuje się sportowym wyrafinowaniem, dynamizmem i funkcjonalnością. Odzież, obuwie i akcesoria wyrażają nowatorskie i ponadczasowe podejście do mody sportowej. Produkty zachowują charakterystyczną swobodę Adidas, urozmaiconą szykiem Porsche.

Z połączenia najwyższej jakości, ekskluzywnych materiałów z elegancją i komfortem, powstały nowoczesne, niezwykle trwałe ubrania, obuwie i akcesoria sportowe. Adidas Porsche Design to produkty znakomicie nadające się do gry w tenisa, piłkę nożną, do jazdy konnej, biegania czy jazdy na rowerze. Poszczególne modele doskonale zachowują się w najróżniejszych warunkach pogodowych, świetnie znoszą deszcz, śnieg i słońce.

Każdy produkt został starannie przemyślany, tak by spełnić oczekiwania aktywnego i eleganckiego mężczyzny. Rewolucyjne na skalę światową połączenia zaawansowanych technologicznie materiałów i unikatowych wzorów sprawiają, że Adidas Porsche stało się jedną z najbardziej luksusowych kolekcji sportowej mody męskiej. Są to markowe produkty dla mężczyzn, którzy doceniają klasę, wygodę i nieszablonowe rozwiązania. Po raz kolejny Adidas udowadnia, że jest marką dyktującą światowe trendy w sporcie.

 

Ikona Facebook
pixel