• Dynamiczne wkładki ortopedyczne medyczne FootWave Sports stabilizujące profilaktyczne
  • Dynamiczne wkładki ortopedyczne medyczne FootWave Sports stabilizujące profilaktyczne
  • Dynamiczne wkładki ortopedyczne medyczne FootWave Sports stabilizujące profilaktyczne
  • Dynamiczne wkładki ortopedyczne medyczne FootWave Sports stabilizujące profilaktyczne
  • Dynamiczne wkładki ortopedyczne medyczne FootWave Sports stabilizujące profilaktyczne
  • Dynamiczne wkładki ortopedyczne medyczne FootWave Sports stabilizujące profilaktyczne

Dynamiczne wkładki ortopedyczne medyczne FootWave Sports stabilizujące profilaktyczne

Kod produktu: FootWave Sports

  • Zadbaj o odpowiednia stabilizację, aby uniknąć kontuzji nawet podczas najbardziej wymagających treningów. Podczas intensywnych ćwiczeń stopa jest narażona na szereg czynników powodujących kontuzje. Aby wyeliminować to ryzyko stworzyliśmy dynamiczną...
169,99 zł
112,98 zł
/ sztuka

Zadbaj o odpowiednia stabilizację, aby uniknąć kontuzji nawet podczas najbardziej wymagających treningów. Podczas intensywnych ćwiczeń stopa jest narażona na szereg czynników powodujących kontuzje. Aby wyeliminować to ryzyko stworzyliśmy dynamiczną wkładkę FootWave SPORT zapewniającą dodatkową stabilizację stopy, jeszcze lepszą kontrolę i komfort podczas ruchu. Wielowarstwowa konstrukcja wkładki zwiększy wsparcie podczas chodzenia, biegania oraz innych aktywności fizycznych. Wzmocniona platforma podeszwowa „HARD SHELL” poprawia stabilizację i kontrolę przeciążeń.

Materiał „WavePU” amortyzuje wstrząsy, natomiast wyściółka z materiału CoolMesh, o doskonałych właściwościach termoregulacyjnych wpływa na szybsze odprowadzenie wilgoci. Zastosowanie dodatkowych pelot zapewnia amortyzację, powoduje redukcję wstrząsów i eliminuje poruszanie się wkładki w bucie w niechciany sposób. Głębokie korytko piętowe gwarantuje prawidłowe ustawienie osi kończyny dolnej w pozycji neutralnej i zapewnia doskonałą kontrolę nadmiernej pronacji stopy. W efekcie wyeliminujesz skręcanie stopy do wewnątrz i związane z nim opadanie łuków. Używanie specjalnych wkładek jest wskazane zwłaszcza w przypadku zwiększonej aktywności.

Zaopatrując się we wkładki FootWave SPORT:

ZWIĘKSZYSZ SWOJĄ STABILIZACJĘ I WSPARCIE Wkładki FootWave SPORT posiadają dodatkowe wzmocnienie podeszwowe „HARD SHELL” dla zwiększenia stabilizacji i kontroli przeciążeń.

ZAPEWNISZ AMORTYZACJĘ NACIKSKU I PRZECIĄŻEŃ Wbudowane dodatkowe strefy zapewniają maksymalną absorpcję wstrząsów podczas chodzenia, biegania i uprawiania sportów.

ZABEZPIECZYSZ SIĘ PROFILAKTYCZNIE PRZED KONTUZJAMI I URAZAMI Dzięki tym wkładkom uniknisz wielu nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak zapalenie rozcięgna podeszwowego (tzw. "ostroga piętowa"), shin splints, przeciążenia piszczelowego przedniego i tylnego, kolano biegacza, ITBS, itp.).

DASZ SOBIE KOMFORT I PRZYSPIESZYSZ REGENERACJĘ Nawet podczas intensywnych treningów wkładki FootWave dadzą Ci wygodę, odpowiednią wentylację i przyspieszą regenerację Twoich stóp.

CECHY:

Amortyzator kierunkowy tyłostopia absorbuje wstrząsy zmniejszając ból pięty.

Platforma podeszwowa wkładki zapewnia stabilizację oraz prawidłowe wsparcie.

Amortyzator przodostopia- miękka pelota działająca jak poduszka, zwiększy komfort poruszania się oraz zapobiega tworzeniu się odcisków (modzeli) w tym miejscu.

Głębokie profilowane korytko piętowe powoduje prawidłowe ustawienie osi kończyny dolnej w pozycji neutralnej. Twoje stopy nie będą przekręcać się w trakcie poruszania, a nogi będą poruszać się w prawidłowych osiach (nie będą się koślawić/szpotawić, pięty nie będą „uciekać” na zewnątrz, do wewnątrz).

Podparcie łuków podeszwowych zapewnia odciążenie rozcięgna podeszwowego dzięki czemu Twoje łuki podeszwowe (podłużny i poprzeczny) będą prawidłowo wysklepione, stopy będą się mniej męczyć i pracować prawidłowo.

Materiał WavePU450 oraz platforma HARD SHELL – płaska oraz wzmocniona platforma zwiększa stabilizację i zapewnia wsparcie w trakcje wzmożonej aktywności. Materiał WavePU450 zapewnia optymalną absorbcję wstrząsów.

WSKAZANIA:

zwiększona aktywność (np. sportowa)

płaskostopie podłużne i poprzeczne

koślawość (nadmierna pronacja)

bóle zmęczeniowe i przeciążeniowe

Parametry techniczne:
model:
FOOTWAVE SPORTS
kolor:
zielony
materiał:
materiał PU
,
żel
,
materiał TPU
dodatkowe informacje:
wyprodukowane przy współpracy ze specjalistami
przeznaczenie:
Profilaktyka przeciwprzeciążeniowa
,
Płaskostopie
,
Nadmierna pronacja (koślawość)
,
Stabilizacja i amortyzacja
,
Biomechaniczne wsparcie łuków stopy
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

12 miesięcy - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 12 miesięcy.

Podstawą do naprawy produktu w ramach gwarancji jest paragon zakupu lub faktura VAT będąca nieodłącznym elementem każdego wysłanego zamówienia.

Tabela rozmiarów

Rozmiarrzeczywista dł. wkładki
XS 35-3824
S 39-4125.6
M 42-4328.1
L 44-4529.4

Instrukcja mierzenia

Aby dokładnie ustalić rozmiar niezbędny do zamówienia butów, należy zmierzyć się i porównać wymiary swojej stopy z wymiarami podanymi w tabeli.

Ze względu na możliwość wystąpienia błędu podczas wydruku, sprawdź przy pomocy linijki, czy podana w cm skala została wydrukowana prawidłowo.

  • 1Pomiar należy wykonać od początku pięty do końca palców - najlepiej w pozycji stojącej.
  • 2Do otrzymanego wyniku dodaj 0,5 cm.
  • 3Otrzymany wynik porównaj z tabelą rozmiarów dla konkretnego modelu obuwia. Wartość do porównania to rzeczywista długość wkładki.
  • 4Zawsze możesz zwrócić lub wymienić zakupione obuwie w terminie 14 dni.

WARTO WIEDZIEĆ

Ze względu na możliwość wystąpienia błędu podczas wydruku, sprawdź przy pomocy linijki czy podana w cm miara wydrukowana została prawidłowo.

Wydruki do pobrania

Zamknij
Jplayer
Ikona Facebook
pixel