Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Koszulki do siatkówki Adidas

( ilość produktów: 1 )

Koszulki do siatkówki Adidas

Od tego jaką koszulkę siatkarską wybierzesz, zależy między innymi Twoje samopoczucie i bezpieczeństwo w czasie gry. Najlepsze są koszulki, które sprawnie odprowadzają pot na zewnątrz i chłodzą ciało. Dzięki temu Twoja skóra jest sucha, ciało nie przegrzewa się. Koszulki siatkarskie Adidas szyte są z lekkich i niezwykle mocnych tkanin. Nie tracą kolorów, nadruki nie niszczą się w praniu. Ponadto są elastyczne i delikatne dla skóry.

Proponowane przez nas koszulki zapewniają wygodę, wszechstronną ochronę, anatomiczne dopasowanie do ciała. Możesz wybrać koszulki termoaktywne, które pochłaniają pot i zapewniają sprawną wentylację ciała. Drugą opcją są koszulki bawełniane, niezwykle przyjazne dla skóry. Wysokiej jakości tkaniny sprawiają, że koszulki Adidas do siatkówki znakomicie sprawdzają się w halach sportowych oraz na świeżym powietrzu. W wybranych modelach koszulek siatkarskich Adidas wykorzystano nowoczesne technologie. ClimaCool zapewnia dobrą wentylację ciała, odprowadza pot i ciepło, dzięki temu podnosi się komfort gry. Podobne właściwości wykazuje technologia Climalite – jednocześnie chroni przed wyziębieniem i przegrzaniem organizmu. Dzięki temu tkaniny nie gromadzą wilgoci i bardzo szybką schną.

Unikalne wzornictwo i wykorzystanie nowoczesnych tkanin sprawiają, że koszulki Adidas do siatkówki są w szczególności polecane osobom aktywnym, dla których sport jest sposobem na życie. Sprawdzają się nie tylko podczas treningów, ale także w wielu innych momentach. Koszulki termoaktywne możesz nosić zimą jako odzież chroniącą ciało przed wyziębieniem.

Ikona Facebook
pixel